Powrót do: Obuwie robocze

Kupuj tylko w dobrych sklepach!


Jestem zaopatrzeniowcem firmy produkcyjnej na Dolnym Śląsku. Obecnie poszukuje dla mojego przedsiębiorstwa firmy, która zrealizowałaby zamówienie na odzież i obuwie robocze. Przeglądając fora internetowe natknąłem się na wiele negatywnych wpisów i artykułów na temat firm, które oferują odzież i obuwie robocze niby pod własną marką, a faktycznie są to produkty, które zostały zakupione i ściągnięte z Chin.

Czy warto kupić obuwie robocze z Chin?

Oszukani przedsiębiorcy są bardzo zbulwersowani tą sprawą, ponieważ jakby chcieli zakupić odzież i obuwie robocze z Chin to zwróciliby się do przedstawiciela takiej firmy. Jest to o tyle bulwersujące, że polskie firmy oszukują kontrahentów wmawiając im, że są to produkty polskiego pochodzenia o wysokiej jakości.

Zakupione produkty przez firmy produkcyjne okazały się najgorszym wyborem i stratą dużej ilości pieniędzy. Na pierwszy rzut oka obuwie robocze oraz inny asortyment wyglądało na porządny zakup.

Okazało się jednak już po kilku dniach użytkowania przez pracowników, że to najzwyczajniej w świecie straszny bubel. Obuwie robocze, z tego co deklarowali pracownicy po dwóch dniach noszenia nie nadawało się już do użytkowania. Wszyscy dostali zapalenia skóry, bądź też odparzeń na całych stopach.

odziez_robocza_bhpSprzęt BHP z Chin

Prawdopodobnie chińskie buty robocze wykonane było z materiałów, które nie były w żaden sposób testowane. Jeżeli chodzi o odzież roboczą to rozchodziła się ona na szwach zaraz po pierwszym praniu.

Oszukani przedsiębiorcy walczą teraz z firmą produkującą tego typu sprzęt BHP i odzież roboczą w sądzie. Zwróćmy więc szczególną uwagę przed wyborem takiej firmy, czy jest ona faktycznie producentem czy może tylko pośrednikiem chińskich wyrobów.

Dlatego zdecydowanie polecam poczytać forum bhp i kupować w dobrym sklepie z odzieżą roboczą, ponieważ wtedy na pewno zaoszczędzicie dużo zdrowia i w ostatecznym rozrachunku pieniędzy.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.