Powrót do: Odzież robocza

Jakie powinny być foteliki dla niemowlaka


Fotelik samochodowy dla niemowlaka

Transportowanie ze sobą niemowlaka jest bardzo trudnym zadaniem, ponieważ, w tym okresie  życia, dziecko jest szczególnie narażone na uszkodzenia. Aby bezpiecznie podróżować samochodem z niemowlakiem, niebiednym narzędziem okazuje się odpowiednio przygotowany fotelik samochodowy dla niemowlaka. Firma BeSafe dostarcza na rynek innowacyjne foteliki przeznaczone dla dzieci 0-12 miesięcy.

Konstruktorzy tych fotelików zadbali, aby były one bardzo bezpieczne, funkcjonalne i eleganckie. Sugerowana waga dziecka, które może podróżować takim fotelikiem, nie powinna być wyższa niż 13 kilogramów. Foteliki dla niemowlaka (zobacz modele) umożliwiają jazdę tyłem do kierunku jazdy, a do tego dzięki specjalnym mocowaniom, można je zainstalować na kilku wózkach. Taki system sprawia, że transportowanie niemowlaka jeszcze nigdy nie było tak bezpieczne u funkcjonalne. 

foteliki samochodowe dla niemowląt

Foteliki dla niemowlaka BeSafe

Przygotowane przez firmę BeSafe foteliki przystosowane do transportu niemowlaków, dostępne są w kilku różnych modelach, które różnią się od siebie nieco budową. Niezależnie od tego, z jakim fotelikiem mamy do czynienia, każdy z nich został stworzony tak, aby być bezpiecznym i wytrzymałym produktem.

Niektóre modele posiadają wiele udogodnień dla niemowlaka oraz rodzica. Niektóre modele posiadają bowiem możliwość obracania się 360 stopni, co może ułatwić rodzicom sprawne umieszczanie niemowlaka w foteliku. Odpowiedni system wentylacji zapewnia niemowlakowi ogromny komfort w trakcie nawet dłuższych podróży samochodem. 

Bezpieczeństwo i jakość

Firma BeSafe posiada ogromne doświadczenie w produkowaniu fotelików dla dzieci. Wykorzystując zdobytą wiedzą, ich foteliki dla niemowlaka są niezwykle bezpieczne, ponieważ oprócz tego, że starają się zapewnić bezpieczeństwo, to również wykorzystują systemy wspierające prawidłowe ułożenie dziecka w foteliku. Dzięki temu nasze dziecko będzie mogło wygodnie podróżować.

Foteliki dla niemowlaka BeSafe zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu spokojnie można liczyć na to, że wytrzymają intensywny okres użytkowania bez większych problemów. 
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.