Powrót do: Odzież robocza

Wygodny i bezpieczny otulacz przejściowy dla dziecka


Szykowanie wyprawki niemowlęcej to moment, na który większość przyszłych rodziców, a zwłaszcza kobiet z utęsknieniem czeka. Maleńkie ubranka, kolorowe kocyki i akcesoria dla maluszka zawsze wprawiają w zachwyt, więc trudno oprzeć się ich urokowi. W szale zakupów nie można jednak zapomnieć o obowiązkowych elementach takiej wyprawki, do której bez wątpienia zaliczyć trzeba otulacze.

Od otulenia do śpiworka

Otulacze nalezą do bardzo funkcjonalnych i przyjemnych dla najmłodszych pociech produktów, bez których trudno sobie wyobrazić spokojny i komfortowy sen maluszka. Dla noworodków najlepiej sprawdzą się te, w których pociecha będzie mogła swobodnie zasypiać z rączkami do góry, pozostając idealnie otulona, co gwarantuje jej bezpiecznych, błogi wypoczynek i harmonijny rozwój.

Dla maluchów, które zaczynają się już kręcić podczas snu i całkowite otulenie nie jest im już potrzebne do udanego odpoczynku, poleca się otulacz przejściowy dla dziecka, który jest idealną formą przejścia od otulacza do śpiworka. Maluszki dalej są okryte mięciutkim, przyjemnych materiałem, dzięki któremu nie zmarzną podczas snu, ale ich rączki zostają już poza śpiworkiem.

Otulacz dla noworodka, niemowlaka dziecka

Ogromną zaletą otulacza przejściowego jest to, że w sposób delikatny i niezauważalny dla dziecka, można przejść od całkowitego otulenia do częściowego, w którym rączki są swobodne i pociechy mogą nimi poruszać, co jest dla nich ważne, bowiem kilkumiesięczne bobasy są już bardziej aktywne i nie pozostają dłużej w jednej pozycji tak, jak noworodki.

Otulacz przejściowy dla dziecka, wykonany z wysokiej jakości tkanin, delikatnych, przyjaznych ciałku maluszka i oddychających są doskonałą alternatywą dla wszelkiego rodzaju kocyków, z których większość dzieci skutecznie się wykopuje. Gdy maluszek zaczyna już samodzielnie obrać się podczas snu czy wypoczynku w łóżeczku, można śmiało odpiąć jedno skrzydełko otulacza, uwalniając rączkę.

Kilka nocy później, tę samą czynność należy powtórzyć z drugim skrzydełkiem, przechodząc płynnie od całkowitego otulenia do wygodnego dla niemowlaka śpiworka. Ważne, by proces przechodzenia od otulenia do śpiworka był harmonijny, powolny i uzależniony od potrzeb maluszka tak, by czuł się komfortowo i wygodnie w nowym dla niego okryciem do spania.

Zobacz na stronie producenta: https://www.lovetodream.pl/
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.