Powrót do: Artykuły BHP

Aparaty powietrzne - sposób na zapylenie.


Niestety są takie dziedziny gospodarki gdzie naprawdę praca jest trudna, wręcz zabójcza w wielu przypadkach. Trzeba wtedy stosować nadzwyczajne środki ostrożności.

Jak chronić pracownika

Jednym z nich jest między innymi odzież robocza, która po prostu nie tyle ułatwia pracę, co chroni naszego pracownika przed wszelkimi urazami, co według mnie jest bardzo korzystne, a wręcz niezbędne. W przypadku zapyleń zbawienne działanie mają aparaty powietrzne, których wykorzystanie powinno być rzeczą podstawową i niezbędną!

odziezrobocza2 Dbaj o swoją odzież roboczą, żeby nie wyglądała jak ta na zdjęciu :)

Przede wszystkim wysokie zapylenie rujnuje nam płuca, tworzy różne choroby i może mieć straszne skutki. Widzicie więc że odzież robocza bardzo często musi być specjalistyczna, obejmuje wtedy najtrudniejsze aspekty pracy. Np. maseczka na twarz, która wyłapuje wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia.

Ochrona pracownika podczas pracy

Poza tym jakieś ochronne ubranie które zapobiega nadmiernemu osiadaniu pyłu na naszej skórze. Co przyjemne na pewno nie jest, a gdy pył jest jakiś chemiczny, to i nawet może być szkodliwe.

Dlatego odzież robocza (w tym aparaty powietrzne) teraz to specjalistyczna odzież, posiadająca wszelkiego rodzaju atesty, pozwalająca na spokojne korzystanie z wielu naprawdę fajnych zabezpieczeń!
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.